BADANIE WZROKU

BADANIE WZROKU

Drodzy Klienci!

Zakup okularów jest czymś szczególnym, nie tylko dlatego, że stają się one częścią naszej garderoby, modnym dodatkiem; nie tylko dlatego, że potrafią zmienić nasz charakter, przykuć uwagę. Jest wyjątkowy również dlatego, że łącznie ze szkłami jako wyrób medyczny pomagają nam w codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z wykonanych u nas okularów. Z tego względu zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy pomagają dobrać najlepsze szkła i oprawki i dokonują niezbędnych pomiarów.

Dużą wagę przykładamy również do badania optometrycznego przeprowadzanego w naszych gabinetach. Ważne jest dla nas, żeby otrzymali Państwo produkt najwyższej klasy. Respektujemy oczywiście recepty od Państwa zaufanych lekarzy i optometrystów, jednak zawsze zachęcamy do dodatkowych badań, a w przypadku jakichkolwiek Państwa wątpliwości lub wyboru soczewek specjalnych, jakimi są np. szkła progresywne, wręcz je rekomendujemy.

Jak przygotować się do badania wzroku?

Przed badaniem wzroku nie są konieczne szczególnie wymagające, czasochłonne przygotowania, warto jednak pamiętać o następujących kwestiach:

Zabierz ze sobą swoje poprzednie okulary lub wynik ostatniego badania wzroku.
Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, zaleca się ściągnąć je minimum 30 minut przed badaniem.

Warto zbadać wzrok w Perfekt Optik!

Nie bójmy się, to nie wizyta u stomatologa! Nie będzie bolało. Każdemu poświęcimy tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje.

Czy kupili Państwo kiedyś u krawca strój szyty na miarę? Jaka jest różnica między idealnie dopasowanym strojem a strojem ze sklepu sieciowego? Nasze okulary są zawsze idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Na każdym etapie pracy naszego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ chcemy, żeby poczuł się wyjątkowo.

Przy zakupie kompletu (oprawki + szkła) badanie jest bezpłatne. Koszt badania bez zakupu kompletu wynosi 100 zł.

TOP