BADANIE WZROKU

Problemy z odczytaniem wiadomości SMS? Nieostre widzenie obiektów znajdujących się w bliży? Pogorszenie jakości widzenia po zmroku?

👉 To dolegliwości, które u osób po 40. roku życia mogą wskazywać na prezbiopię. Precyzyjne widzenie na każdą odległość zapewnią szkła progresywne NR 1 NA ŚWIECIE* - Varilux® 👓 Objęte są Gwarancją Adaptacji, a to oznacza, że możesz bezpiecznie przetestować ich możliwości.

Postaw na komfort widzenia w każdych warunkach. Poznaj Varilux® Zapraszamy do naszego salonu :)

SZKŁA PROGRESYWNE VARILUX®👓

To jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie szkieł okularowych. ☝️ Mają kilka obszarów widzenia, tak, by osoby, u których występuje prezbiopia, mogły widzieć wyraźnie z bliska (dolna część soczewki), z daleka (górna część) i na odległości pośrednie (środek soczewki). Ponadto szkła mają również tzw. obszary peryferyjne, w których obraz jest zniekształcony, ale po okresie adaptacji nie są dostrzegane przez użytkowników. To nie wszystko! Każdy z obszarów szkieł progresywnych jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb użytkownika, preferencji i predyspozycji. 🤓

Ciekawostka! 💡 Essilor jako pierwszy na rynku wyprodukował szkła progresywne, tym samym rewolucjonizując jakość widzenia wśród osób po 40. roku życia.

TOP